Naše služby

Vedenie účtovníctva a mzdovej agendy, daňové priznanie

Administratívne služby a účtovníctvo poskytujeme prevažne v regiónoch Poprad, Liptovský Mikuláš a Bratislava. V dnešnej dobe prakticky nie je vzdialenosť prekážkou, ale ak preferujete intenzívnejšiu komunikáciu a potrebujete mať účtovníka často "poruke", využívame online stretnutia. 

Administratívne služby

Poskytujeme drobné kancelárske administratívne služby, pomoc v oblasti použitia elektronického podpisu, prípadne za Vás vybavíme podanie, ak elektronický podpis nepoužívate. 
K administratívnym službám radíme aj vypracovanie zmlúv k rôznym situáciám, ale rovnako môžete využiť pohodlné vypracovanie zmluvy online za drobný poplatok. Takúto zmluvu si môžete vyplniť, uložiť a ak potrebujete, máte možnosť dať ju skontrolovať právnikom. 
Príklady situácií, ku ktorým si môžete sami zmluvu vytvoriť:

- pracovná zmluva

- kúpa auta - kúpna zmluva

- nájomná zmluva

Živnostenské oprávnenia - založenie a zmeny


Firma -
založenie a zmeny

Občianske združenie
- založenie 

K založeniu živnosti nepotrebujete ísť na živnostenský úrad osobne, ak využijete online služby vzniku živnosti.

Ak potrebujete z akéhokoľvek dôvodu svoje podnikanie prerušiť, využite možnosť pozastavenia živnosti na rôzne dlhý čas, minimálne však na 1 mesiac.

Pokiaľ ste sa rozhodli so svojim podnikaním skončiť, taktiež je túto skutočnosť možné vykonať online, bez návštevy úradu. Všetky tieto online úkony sú navyše lacnejšie, prípadne bez správnych poplatkov a podstatne rýchlejšie. 

Firma - spoločnosť s ručením obmedzeným je najviac využívaná forma podnikania. Založenie spoločnosti vieme vykonať spravidla do týždňa od skompletizovania dokumentov. Nie je to však pravidlo a čas sa môže líšiť v závislosti od vyťaženosti registra. V každom prípade je táto cesta rýchlejšia a lacnejšia oproti klasickej papierovej.

Ak potrebujete vykonať zmenu v spoločnosti - zmena alebo doplnenie obchodnej činnosti, zmena konateľa a podobne, ponúkame naše služby aj v tomto smere. 

Ak máte záujem o založenie občianskeho združenia, využite naše skúsenosti a ušetrite si čas a energiu :)

alebo ak chcete túto cestu absolvovať predsa len sami, nechajte sa navigovať. Uľahčíme a skrátime celý priebeh spravidla o týždne čakania.